"Festungsplan von Mainz / Ments / Moguntiacum"

K 3312

SCHENK Peter (Pieter)
(Elberfeld 1660-1711 Leipzig)

Kupferstich in hervorragendem Erhaltungszustand mit zweisprachiger Bildlegende unten
Blattgröße: 17,2 x 20 cm
Bezeichnet:
unten: MENTS, in het Keurvorstendom van die naam, op het Zaamevloey en van de Rhyn en Main: van de Fransche genoomen, 1689; heden weder onder het Duitsche ryk. Haar Gesicht is in ons Stedeb.
unten Mitte: Pet. Schenk exc: Amst: C. P.
Amsterdam um 1710
Sehr seltenes Blatt!
€ 50,-